Про компанію

Про компанію "Великий успіх складається з безлічі
передбачених і обміркованих дрібниць"
ПРО КОМПАНІЮ
ПРО КОМПАНІЮ

На сьогоднішній день фабрика «Світ меблів - Україна» є однією з найбільш великих компаній в меблевій галузі України. Високий рівень професіоналізму і творчого потенціалу команди є потужним двигуном розвитку і вдосконалення компанії.

Меблева фабрика була заснована в 2001 році. Починалося все з одного маленького цеху і великого ентузіазму засновників. Сьогодні виробничі потужності розгорнуті на території в більш ніж 9га. На фабриці організований повний цикл виробництва. Три повноцінних цехів працюють на виготовлення корпусних меблів. У 2013 році була освоєна технологія і запущено виробництво ортопедичних матраців. Вся продукція компанії випускається під ТМ «СМ». Проводиться постійна модернізація технологічної та виробничої бази. Так само, ведеться постійний контроль якості, матеріалів і збірки продукції. Матеріали, використовувані при виготовленні меблів, є екологічно чистими і відповідають всім нормам, підтверджується сертифікатами.

Наше виробництво

IMG_6264.jpg IMG_6340.jpg IMG_6487.jpg IMG_6561.jpg IMG_6356.jpg IMG_6286.jpg IMG_6428.jpg IMG_6275.jpg

Тримаючи руку на пульсі тенденцій меблевої індустрії, компанія   динамічно впроваджує нові технології і випускає новинки, які відповідають всім вимогам сучасного покупця. Завдяки цьому, ТМ «СМ» поважають і знають не тільки на батьківщині, але і на території ближнього і далекого зарубіжжя. Добре побудована дилерська мережа дозволяє нашим клієнтам купити меблі ТМ «СМ» в будь-якому регіоні України, а так само в таких країнах як Казахстан, Грузія, Росія, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Болгарія, Туркменістан, Таджикистан, Киргизстан.

Дизайнерські рішення для маленької кухні

Володарі 5, 6 або 7 квадратних метрів кухні, замислюючись про ремонт, стикаються з проблемою ефектного і, одночасно, функціонального дизайну. Дизайн кухні маленької площі повинен бути продуманий до дрібниць. На невеликій площі необхідно задіяти кожен куточок, щоб кухня виявилася не захаращенна, затишній і максимально функціональною.

При розробці дизайну дуже маленької кухні обов'язково потрібно візуально розширити приміщення. Сьогодні ми розповімо вам про можливі варіанти такого проектування.