• Головна
  • Новини
  • ПрАТ «СМ – Україна» — Переможець всеукраїнської премії Ukrainian Business Award 2022!

ПрАТ «СМ – Україна» — Переможець всеукраїнської премії Ukrainian Business Award 2022!

Як би не було складно нашій Україні зараз ми не маємо права здаватись або жаліти себе. Працювати на повну силу і допомагати ЗСУ – ось головні задачі на даний момент у ПрАТ «СМ – Україна».

Підприємство, яке розташоване в м.Умань Черкаської області і є одним з найбільших виробників корпусних меблів в Україні і яке не припиняло свою роботу від початку війни. Історія фабрики починається понад 20 років назад, в 2001 році, з невеликого цеху з виготовлення меблів та дуже великого бажання працювати і розвиватись.

З роками ми налагодили повний цикл виробництва, освоїли всі технологічні особливості та розробили і впровадили систему постійного контролю якості матеріалів та збірки продукції. І на сьогодні, підприємство має понад 25 000 кв.м. складських приміщень і виробничих потужностей з повним циклом виробництва, де працюють більш ніж 600 працівників.

Нагорода Ukrainian Business Awards стала для нас символічною і стала ще одним підтвердженням, що вибраний курс вірний і все робиться правильно. В складні часи саме представники бізнесу мають підтримувати економіку країни, людей та, безумовно, нашу армію.

Всі вироби фабрики виробляються під торговою маркою «СМ» і зараз асортимент товарів налічує понад 200 найменувань та 1000 номенклатурних одиниць. Меблі для вітальнь, спалень, дитячих кімнат, великий вибір кухонних гарнітурів та модульних систем – всі меблі розроблені для потреб та комфортного життя в сучасному світі. Вся продукція виготовляється лише з високоякісних сертифікованих матеріалів та комплектуючих від перевірених та надійних постачальників, всі меблі проходять випробування та мають відповідні сертифікати якості. Продукція ТМ «СМ» представлена в меблевих магазинах, салонах та інтернет-магазинах. Завдяки добре побудованій дилерській мережі, наші меблі можна купити у будь-якому регіоні України. На жаль, війна внесла свої корективи, і на окуповані території та території, де ведуться активні бойові дії постачання тимчасово припинено, але після перемоги України обов’язково відновиться. Так само як і постачання в деякі країни , яке не можливе у зв’язку з війною. А продукція ТМ «СМ» представлена у 22 країнах світу.